CHCI BÝT PASIVNÍ
     Ne všichni máme fyzické i jiné předpoklady, s ohledem na svá omezení, případně pro nedostatek                                        uživatelských dovedností k tomu, abychom se projektu aktivně účastnili.                                     Přesto jsou cesty, jak na projektu profitovat skrze své rodinné příslušníky, důvěryhodné přátele,...      Jsme vám nápomocni - kontaktujte QiiQNAME

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Pro navázání vaší pasivní spolupráce je nezbytně nutné vás v rámci možností do maxima seznámit s celou problematikou pro vaše odpovědné, kvalifikované rozhodnutí a případné následné navázání individuální spolupráce.

Je nezbytné vás informovat o výhodách i rizicích souvisejících s vaším rozhodnutím.
Je nezbytné zodpovědět vaše veškeré dotazy.

Absolvujte nebo se seznamte s obsahem našich přednášek Fascinující svět kryptoměn I.
a Fascinující svět kryptoměn II. - DASCoin.
Objednejte se jako hosté, případně později jako naši partneři do DASCoin Clubu.

Prosím pouze SMS:  +420 733 403 400, +420 733 406 909

Pokud se rozhodnete přece jen pro vstup do projektu, využijte náš registrační link:

Upozornění - registrujte se pouze pod některý z linků na těchto www ( viz. příslušná přihlašovací tlačítka). Případně pod link spadající do struktury QiiQNAME, tuto zkutečnost vždy ověřte.
V opačném případě bohužel nebudeme mít kapacitu se Vám zcela věnovat.
Děkujeme za pochopení