Dasoin CEO Michael Mathias
Informace přímo od zdroje

Registrační link do DAS Ekosystému QiiQNAME:

Na konci této stránky je komunikační formulář pro případ, že nám chcete napsat, na něco se zeptat a podobně.

Zveřejněno: 8.3.2019, zdroj EXCELZ a NetLeaders Team

Omlouváme se za nedokonalosti překladače. Originál zprávy je níže.

Vážený Das společenství,
Věci se bzučení! Vzrušení se šíří po celém světě. Očekávání buduje o tom, co přijde příště. Aktivita roste v celé naší komunity. A to vše nasvědčuje tomu, jednu věc: Das je na cestách!
Založení Hodnota
Mnozí z vás se mě zeptal: co to bude trvat, než hodnoty DasCoin výrazně zvýšit? Moje odpověď je stejná pro DasCoin jako pro jakýkoli jiný kryptoměna: hodnota je založena na síti. A hodnota jakékoliv sítě závisí na pěti základních faktorech:
1 - velikost sítě (počet uživatelů)
2 - růst sítě (jak rychle se síť roste - jak ze strany uživatelů a použití)
3 - rozsah užitku (rozsah toho, co mohou uživatelé na síti)
4 - rozsah nástroje (kolik uživatelé na síti)
5 - četnost nástroje (jak často se používají v síti)
Z tohoto důvodu k výraznému nárůstu hodnoty jakékoliv sítě je založena na významném nárůstu sítě velikosti, růstu a / nebo nástroj. Pomocí utility jsou primární hnací silou velikosti a růstu, je zřejmé, že nástroj je nesmírně důležité - a pravděpodobně nejdůležitějším faktorem při určování hodnoty sítě. Z tohoto důvodu by mělo být každému jasné, proč je tak velký důraz kladen na DasMarket, naše příští generace tržiště poháněn Das blockchain technologie.
DasMarket vytvoří obrovský nástroj v naší síti, protože lidé z celého světa začít používat náš systém blockchain bázi hodnoty obchodu zboží a služeb mezi sebou navzájem. Důležitým vysvětlení, že chci, aby se o DasMarket je, že ne každá transakce budou provedeny v DasCoin - bude existovat více možností platby (oba Fiat a crypto a jistě včetně DasCoin) jsou k dispozici pro zákazníky našeho trhu. Nicméně, každá transakce přinese odměny pro ty, kdo přivedl zákazníka k našemu trhu nebo prokazatelně pomáhají spustit rozhodnutí o nákupu - a to vše z těchto odměn bude distribuován v podobě DasCoin. Jako store-of-hodnoty jednotky našeho systému, DasCoin funkcemi ideální jako globální měnu odměny, a že bude jeho vystupoval role ve DasMarket.
Momentum je již staví kolem DasMarket, a tam bude několik důležitých oznámení přichází v příštích několika týdnech. Dokončená plán pro Das globální distribuční síť bude brzy oznámeno, a první Global Crown a Crown pozice budou oficiálně tvrdil později v tomto měsíci, kulminovat s prvním oficiálním setkání počátečních DasMarket korun v Bangkoku na konci měsíce ( na březen 30.).
Nové kanály sociálních médií
Jak jsem slíbil, jsem otevřel několik nových komunikačních kanálů. Myšlenka je to, aby se zasedání krátký, ale konzistentní, takže otevřený kanál komunikace v reálném čase je k dispozici - aniž by se příliš obtížné udržet (Musím přiznat, že můj e-mail kanál byl zaplaven během posledních dvou týdnů s úžasnou reakce z tolika členů komunity - jsem dostat přes ně a pracuji na odpoví vám ven na každém z vás, ale zároveň e-mail je skvělý pro některé záležitosti, je to určitě není ideální pro udržení dialogu konzistentní v reálném čase), So. zde jsou nové možnosti v reálném čase:
Line: Zde je odkaz na novou skupinu Das Společenství na lince:
https://line.me/ti/g2/IITHN3B7OB
I budou v kontaktu přímo s členy této skupiny v průběhu určitého časového období v úterý. Podrobné informace budou poskytnuty v řadě.
WeChat: Zde je odkaz na novou Das společenství o WeChat:
Weixin: // dl / povídání DasCommunity
Budu zrušil konkrétní časové období na středu. Podrobnosti budou poskytnuty ve skupině WeChat.
Telegram: Next Čtvrtek 14.března th, budu na kanálu v 04:00 hodin středoevropského času DasCoin telegramu.
Hangout Google: V pátek 22. března nd, budu vypadat na Google Hangout. Chcete-li se zúčastnit, zašlete e-mail na adresu: HangoutwithMichael@gmail.com
WhatsApp: Globální skupina lídři budou vytvořeny na WhatsApp se skupinou, která navštěvuje vrchol Bangkok vůdců na březen 29-31 st. Podrobnosti, které mají být poskytnuty v té víkendové akce.
Pohybující se svazek na veřejných výměn
Nemohu uvést natolik, jak důležité toto téma je pro budoucí růst naší komunity. Změny byly nedávno provedeny některé z politik DasWallet pro jeden důležitý důvod: přesunout objem obchodů z DasExchange do veřejných burzách, které seznam DasCoin. Dovolte mi vysvětlit, proč je to tak důležité:
1. CoinMarketCap: Požadavky na hlasitosti je třeba splnit v rámci procesu získávání Dascoin správně uvedeny na CoinMarketCap - jak mnozí z vás víte, náš současný seznam není přesné. Jedním z důvodů je to, že většina objemu obchodů DasCoin to není zaregistrován, protože se děje na DasExchange, který CoinMarketCap považuje za "vnitřní výměnu", a tudíž brání tomu, aby se z výpočtů objemů.
2. vzrušující nový Projekty / Nabídka: Existuje celá řada obchodů důležitých vývojových v pracích, které by bylo velmi prospěšné pro ekosystém, ale jsou částečně závislé na objemu obchodů o DasCoin na veřejných burzách. Tyto projekty by mohly mít obrovský dopad na růst našeho ekosystému, ale pravděpodobně nestane, dokud nedojde k výraznému nárůstu v současných úrovních nahlášeného objemu obchodování.
3. Přidávání více burz: Existují možnosti, jak přidat několik nových a strategicky významné veřejné ústředny (z nichž dva jsou větší než kterýkoliv z našich současných výměn, a několik regionální burzy, které představují oblasti vysokého růstu) - Nicméně současná objemy ukazující na našich čtyř stávajících veřejných burzách omezit tyto možnosti růstu.
4. AlliancePay Rollout: Musíme co nejvíce zdravé, živé možnosti likvidity jak je to možné zajistit úspěšné zavádění AlliancePay. Před AlliancePay karty mohou být vydány v požadovaném rozsahu (což je to, co všichni žádá), musí Das komunita spolupracovat výrazně zvýšit celkový objem obchodů ve DasCoin na veřejných burzách.
V důsledku toho, aby podporovaly všechny držitele účtu DasWallet přenést některé DasCoin na externí výměně údajů, politiky byly v poslední době změnilo, který zahrnoval změnu lhůty pro přijímání plateb od 24 hodin do 14 dnů a mění poplatek z .1% na 10%. Bohužel, na trhu rychle přizpůsobit se těmto změnám by znovu cenové DasCoin na prémii, která překročila 10% poplatek je.
I když jsme udělali určitý pozitivní vývoj v tomto týdnu s pevným zvýšením objemu, je nutné, aby se pohybujeme podstatně více objemu obchodů DasCoin veřejným výměn. V důsledku toho další dva DasWallet opatření jsou oznámena. S okamžitou platností, bude poplatek za výplaty zvýší z 10% na 35% (k neutralizaci ~ 30% DasCoin cenovou přirážku k dispozici na DasExchange) a měsíčního limitu platby ve výši 500 € za DasWallet účet bude realizována. I když se očekává, že tato opatření byla dočasná, jsou navrženy tak, aby upozornili naši komunitu na kritickou důležitost převedení objemu DasExchange na externí výměně údajů. Pamatujte si, že neexistuje prakticky žádný poplatek a žádný limit objemu převodů DasCoin od DasWallet externím výměn. Je zřejmé, že převedení na externí výměně z DasWallet je další krok, ale každý z nás musí pochopit, jak silný přínos bude pro celou naši komunitu, jestli můžeme absorbovat toto mírné nepohodlí a úspěšně přesunout tento svazek mimo DasExchange.
Proveďte svou část, aby si většinu svého osobního objemu obchodů převedeno. Pro každého, kdo chce AlliancePay kartu, mějte na paměti, že čím více objemu DasCoin má v rámci vnějších výměn, tím více AlliancePay karty, které mohou být vydány na naší komunity a vyšší limity bude. Pokud si opravdu chcete, aby se rollout AlliancePay zůstat na harmonogramu May 11. v této důležité světové události Thajsku, pak musíte udělat svůj díl a přesunout osobní objem obchodů na jednu nebo více veřejných burzách. Pokud nemáte ještě účet na jednom z veřejných burzách, které jsou uvedeny DasCoin, otevřete prosím jeden ještě dnes! Poté můžete sdílet zprávy o sociálních médiích - Řekni všem, kdyby to bylo CoinBene, IDAX, BTC-Alpha nebo CoinFalcon. Je nezbytně nutné, aby budeme pracovat společně, aby se to stalo - jsme udělali určitý pokrok v tomto týdnu, teď pojďme tlačit na další úroveň!
50 Top Global Leaders volána do Bangkoku v březnu 29.
Ze všech částí světa, bude top 50 světovými lídry v komunitě Das být konvergující na Bangkoku na konci tohoto měsíce. Pozvánky na nadcházející Das Vedoucí představitelé budou rozeslány zvolit vůdce v rámci naší společnosti, začínají tento víkend. Tato akce se bude konat od března 29. -31 stna krásném místě v Bangkoku, a ubytování v hotelu budou poskytnuty na 50 největších světových lídrů bez poplatku. Bude to velmi zvláštní událost, která se položí základy pro globální úspěch pro celý Das komunity v průběhu roku 2019, se zvláštním důrazem na DasMarket a Excelz. Další informace budou poskytnuty v pozvánce. Pokud jste si jisti navštěvovat a již nyní cestovní plány, prosím naplánovat dorazit někdy v pátek 29. (pokud neexistuje žádná formální událost naplánována, ale příležitostí k prozkoumání Bangkok - raketoplány autobusy do hotelu jsou naplánovány na odjezd v 10 hodin, čtrnáct hodin, osmnáct hodin a dvacet dva hodin v Bangkoku v pátek 29.).
Pokud se něco uvnitř vás ukazuje, že by měly být zahrnuty v seznamu výhradních pozvání na tuto akci, prosím, aby se případ pro Vaši účast zasláním zprávy na e-mailovou adresu: DasLeadersSummit@gmail.com . V e-mailu, řekněte nám, co si myslíte, že je vám jedno z top 50 hráčů a proč byste měli být zahrnuty do této velmi zvláštní globální vrchol. Historie ukáže, že tato událost bude stěžejní moment, který vedl k transformaci na nejvyšší úrovni v životě každého, kdo přišel. Těchto 50 lídři nakonec sdílet dědictví má přímo vyvolalo vlnu změn, které budou mít nesmírně pozitivní a dlouhodobý dopad na životy milionů lidí po celém světě. Pokud máte pocit, je to vaše moment přispět svůj talent ve službách světě a jste připraveni se připojit ruce s ostatními vášnivými lídry, aby se rozdíl s Das, prosím, aby vaše prohlášení! (A aby to hned - než všechny pozvánky byly rozeslány.)
TRM nabízejí odměnu pro sdílení dobré zprávy
A konečně, Kaew (CEO TRM) a zbytek jejího výkonného týmu na TRM byly dojem aktivita sociální média děje uvnitř komunity Das. Uznat rostoucí sílu účasti Společenství v oblasti sociálních médií, a povzbudit každého, aby vzít věci do další úrovně, TRM nabízí celou řadu odměn - včetně značkových šperků a některé z těchto úžasných TRM výrobků - pro ty z vás, kteří jsou dělá nejlepší práci na budování komunity Das v sociálních sítích. Budou se dívat a odmění správný druh sdílení, což znamená, informace z přidané hodnoty, která spojuje lidi ke zprávě Das, šíří pozitivní zprávy a prospívá komunitě jako celku. (TRM bude také pozor na nesprávný druh sdílení - jako bezduché, self-zájem blábolil spam, takže se ujistěte, že je na vaší hře;). To vše začíná ihned, a první kolo vítězů těchto sociálních médií odměny budou vyhlášeny na konci příštího týdne. Tak se zapojily s látkou a šířit zprávy o tom, co se děje v naší společnosti!
Držet krok úžasnou práci! Věci jsou stále velmi vzrušující! J
S pozdravem,
Michael Mathias

CEO, DasCoin

Dear Das Community,Things are buzzing! Excitement is spreading throughout the world. Anticipation is building about what's coming next. Activity is growing throughout our community. And all of this seems to indicate one thing: Das is on the move!The Foundation of ValueMany of you have asked me: what will it take for the value of DasCoin to significantly increase? My answer is the same for DasCoin as it is for any other cryptocurrency: value is based on the network. And the value of any network depends on five fundamental factors:1 - the size of the network (number of users)
2 - the growth of the network (how fast the network is growing - both users and usage)
3 - the scope of utility (the range of what users can do on the network)
4 - the scale of utility (how much users do on the network)
5 - the frequency of utility (how often they use the network)Therefore, a significant increase in the value of any network is predicated on a significant increase in the network's size, growth and/or utility. With utility being the primary driver of size and growth, it becomes obvious that UTILITY is extremely important - and arguably the most important factor in determining the value of a network. For that reason, it should be clear to everyone why there is so much emphasis being placed on DasMarket, our next-generation marketplace powered by Das blockchain technology.DasMarket will create immense utility within our network, as people from all over the world start using our blockchain-based system of value to trade goods and services with each other. An important clarification that I want to make about DasMarket is that not every transaction will be made in DasCoin - there will be a number of payment options (both fiat and crypto, and certainly including DasCoin) available to the customers of our marketplace. However, every transaction will generate rewards for those who brought the customer to our marketplace or verifiably help trigger a purchase decision - and ALL of those rewards will be distributed in the form of DasCoin. As our system's store-of-value unit, DasCoin functions ideally as a global rewards currency, and that will be its featured role in DasMarket.Momentum is already building around DasMarket, and there will be several important announcements coming up in the next couple weeks. The finalized plan for the Das Global Distribution Network will soon be announced, and the first Global Crown and Crown positions will be officially claimed later this month, culminating with the first official meeting of the initial DasMarket Crowns in Bangkok at the end of the month (on March 30th).New Social Media ChannelsAs promised, I am opening several new channels of communication. The idea behind this is to keep the sessions brief but consistent, so an open channel of real-time communication is available - without it becoming too difficult to maintain (I must confess that my email channel was overwhelmed during the past two weeks with an amazing response from so many members of the community - I'm getting through them and am working to get responses out to each of you, but while email is great for certain matters, it's certainly not ideal for maintaining consistent real-time dialogue.) So here are the new real-time options:Line: Here is the link for a new Das Community group on Line:
https://line.me/ti/g2/IITHN3B7OB
I will be interacting directly with members of this group during a specific period of time on Tuesdays. Details will be provided in Line.WeChat: Here is the link for a new Das Community on WeChat:
weixin://dl/chat?DasCommunity
I will set aside a specific time period on Wednesdays. Details will be provided in the WeChat group.Telegram: Next Thursday, March 14th, I will be on the DasCoin Telegram channel at 4:00pm Central European Time.Google Hangout: On Friday, March 22nd, I will appear on a Google Hangout. To take part, please send an email to: HangoutwithMichael@gmail.comWhatsApp: A global leaders group will be formed on WhatsApp with the group who attends the Bangkok leaders' summit on March 29-31st. Details to be provided at that weekend event.Moving Volume to Public ExchangesI can't state enough how important this subject is to the future growth of our community. Changes were recently made to a few of the DasWallet policies for one important reason: to move trading volume from the DasExchange to the public exchanges that list DasCoin. Let me explain exactly why this is so important:1.CoinMarketCap: Volume requirements need to be met as part of the process of getting Dascoin properly listed on CoinMarketCap - as many of you know, our current listing there isn't accurate. One of the reasons for this is that the majority of DasCoin's trading volume is not being registered since it's happening on DasExchange, which CoinMarketCap considers an "internal exchange" and therefore precludes it from volume calculations.
2.Exciting New Projects/Offerings: There are a number of important development deals in the works that would be very beneficial to the ecosystem but are partially dependent on the trading volume of DasCoin on public exchanges. These projects could have enormous impact on the growth of our ecosystem but will likely not happen until there is a significant increase in the current levels of reported trading volume.
3.Adding More Exchanges: There are opportunities to add several new and strategically-significant public exchanges (two of which are larger than any of our current exchanges, and a few regional exchanges that represent high-growth areas) - however, the current volumes showing on our four existing public exchanges limit these growth possibilities.
4.AlliancePay Rollout: We need as many healthy, vibrant liquidity options as possible to ensure a successful rollout of AlliancePay.Before AlliancePay cards can be issued at scale (which is what everyone is asking for), the Das community must work together to significantly increase the total trading volume of DasCoin on public exchanges.Consequently, to encourage every DasWallet account holder to transfer some DasCoin to external exchanges, policies were recently changed, which included changing the period for receiving payouts from 24 hours to 14 days and changing the fee from a .1% to 10%. Unfortunately, the market quickly adapted to these changes by re-pricing DasCoin at a premium that exceeded the 10% fee.While we have made some positive progress this week with a solid increase in volume, it is imperative that we move significantly more of the DasCoin trading volume to the public exchanges. Consequently, two additional DasWallet measures are being announced. Effective immediately, the fee for payouts will increase from 10% to 35% (to neutralize the ~30% DasCoin price premium available on the DasExchange) and a monthly payout limit of €500 per DasWallet account will be implemented. While these measures are expected to be temporary, they are designed to alert our community to the critical importance of transferring DasExchange volume to external exchanges. Remember, there is virtually no fee and no volume limit on transfers of DasCoin from DasWallet to external exchanges. Obviously, transferring to an external exchange from DasWallet is an extra step, but each of us needs to understand how powerful the benefits will be for our entire community if we can absorb this slight inconvenience and successfully move this volume outside of the DasExchange.Please do your part to get the majority of your personal trading volume transferred out. For everyone who wants an AlliancePay card, please keep this in mind: the more volume DasCoin has in external exchanges, the more AlliancePay cards that can be issued to our community and the higher the limits will be. If you truly want the rollout of AlliancePay to stay on schedule for May 11th at the Thailand global event, then you must do your part and move personal trading volume to one or more of the public exchanges. If you don't have an account yet at one of the public exchanges that lists DasCoin, please open one TODAY! Then share the news on social media - tell everyone if it was CoinBene, IDAX, BTC-Alpha or CoinFalcon. It's imperative that we work together to make this happen - we made some progress this week, now let's push it to the next level!50 Top Global Leaders Being Called to Bangkok on March 29thFrom all parts of the globe, the top 50 global leaders in the Das community will be converging on Bangkok at the end of this month. Invitations to the upcoming Das Leaders Summit will be sent out to select leaders within our community starting this weekend. The event will take place from March 29th-31st at a beautiful location in Bangkok, and hotel accommodations will be provided to 50 top global leaders at no charge. This will be a very special event that will set the foundation for global success for the entire Das community over the course of 2019, with a particular focus on DasMarket and Excelz. More information will be provided in the invitation. If you are confident of attending and are already making travel plans, please schedule to arrive sometime on Friday the 29th (when there is no formal event scheduled but opportunities to explore Bangkok - shuttles buses to the hotel are scheduled for departure at 10am, 2pm, 6pm and 10pm in Bangkok on Friday the 29th).If something inside of you is signaling that you should be included on the exclusive invitation list for this event, please make the case for your attendance by sending a message to the following email address: DasLeadersSummit@gmail.com. In the email, tell us what you believe makes you one of the top 50 leaders and why you should be included in this very special global summit. History will prove that this event will be the pivotal moment that led to a transformation of the highest order within the life of everyone who attended. These 50 leaders will ultimately share the legacy of having directly triggered a wave of change that will have a tremendously positive and long-lasting impact on the lives of millions of people around the world. If you feel this is your moment to contribute your talents in service to the world and you're ready to join hands with other passionate leaders to make a difference with Das, please make your declaration! (And make it right away - before all the invitations have been sent out.)TRM Offering Rewards for Sharing Good NewsFinally, Kaew (the CEO of TRM) and the rest of her executive team at TRM have been impressed with the social media activity going on within the Das community. To acknowledge the growing strength of the community's presence on social media, and to encourage everyone to take things to the next level, TRM is offering a number of rewards - including branded jewelry and some of those amazing TRM products - to those of you who are doing the best job of building up the Das community within social media channels. They will be watching and will reward the right kind of sharing, meaning value-added information that connects people to the Das message, spreads positive news and benefits the community at large. (TRM will also be watching out for the wrong kind of sharing - such as mindless, self-interested babble spam, so be sure to be on your game. ;) This all starts right away, and the first round of winners of these social media rewards will be announced at the end of next week. So engage with substance and spread the news about what's happening in our community!Keep up the amazing work! Things are getting very exciting! JSincerely,Michael Mathias
CEO, DasCoin


Napište nám:

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů.
Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.