MARKETING
Aktuální podpora marketingu

EXCELZ

Do 14.2.2019 je možno přejít z NetLeaders do EXCELZ a získat tak majetek a jeho hodnotu
v podobě práv a obchodovatelných práv, spolu s mnohými dalšími výhodami.

Přímý vstup do projektu:


V případě nejasností nás kontaktujte:


Historie marketingových podnětů:

POZOR, tato sdělení již nejsou aktuální !!!

Zvyšte licenci na původní frekvenci
Je načase, abyste vybrali vynikající příležitost. Od této chvíle až do 17. června můžete zvýšit libovolnou z vašich současných licencí a využít její původní frekvenci.
Generální ředitel společnosti DasCoin Michael Mathias potvrdil nové termíny z New Yorku, kde se zúčastnil summitu Blockchain for Impact.
Je to iniciativa, kterou organizuje Organizace spojených národů, aby prozkoumala potenciál blokového řetězce jako základní řešení při dosahování cílů udržitelného rozvoje.
Tak jak funguje nová propagace NetLeaders?
Řekněme, že máte licenci na správu 500 EUR. Nyní je můžete zvýšit na libovolnou cennější licenci - ale místo toho, abyste museli přijmout současnou frekvenci 17,8, můžete použít Frekvenci, při které jste zakoupili licenci správce.
Pokud jste před několika měsíci zakoupili licenci, uvidíte, že vaše původní kmitočet umožňuje vašim cyklům získat mnohem více DasCoin. To je způsob, jakým odměňujeme "začínající", kteří nám pomohli vybudovat síť a utvořit ji v komunitě Empowerment, kterou jsme dnes rozvinuli.
Upozorňujeme, že pokud jste licenci již zvětšili a opakujete ji, použije se Frekvence, která byla použita při posledním zvýšení.
Oslavte Das33 s 33% bonusovými cykly
Ještě víc. Všechny licence, ať již nové nebo zvýšené licence, přicházejí s 33% bonusovými cykly v příštím startu Das33.
To je způsob, jak oslavujeme význam 30. června, kdy se prvních pět budoucích partnerů pro spolupráci představí 500 obhájcům na naší akci v Barceloně.
Das33 je pojmenován po 33 uzlech, na kterých je postavena blokáda DasCoin, a bude platformou, pomocí níž budou členové naší komunity využívat Cycles k účasti na prvních nabídkách Token Asset.
Cykly nabízejí větší užitečnost a udržují větší hodnotu při vývoji našeho ekosystému a využíváme tohoto období k maximalizaci možnosti získat co nejvíce cyklů.
Michael řekl: "Je to něco zvláštního a tento týden je opravdu důležité. Existuje spousta zajímavých oznámení, která se stanou v Barceloně. Budou existovat významné zprávy týkající se DasPay, Das33 a dalších vývojů, které budou v té době odhaleny.
"Opravdu vzrušující časy jsou tady a v očekávání, a děkuji všem za závazek, který ukázali ekosystému Das, že se nabízí tato speciální propagace."
Michael poskytne aktualizaci na summitu Blockchain for Impact, když se objeví na příštím webovém vysílání NetLeaders Weekly ve středu v 15:00 středoevropského času.


Aktuální  bonusy a význam cyklů při zakoupení licencí:

Oslavujeme startování Das33 dne 30. června s některými mimořádnými licenčními smlouvami a opravdu si myslíme, že je budete chtít využít.

Velkým nadpisem je, že každá licence zakoupená od začátku tohoto týdne (pondělí 28. května) do této neděle (3. června) bude mít nárok na bezprecedentní 60% bonusové cykly. Nikdy jsme takovou nabídku neměli!

To je obzvláště velký problém s aktualizací sítě, která přichází ve středu 5. června. Nezapomeňte, že při každé aktualizaci sítě se všechny cykly, které se již nepředstavují na frontu mincí, automaticky automaticky zdvojnásobí.

Kromě toho také odměníme ty z vás, kteří koupili licence za poslední dva týdny. Do prodeje licencí v minulém týdnu (do celkového počtu 50% bonusových cyklů) a 10% pro předchozí týden (14. - 20. května) bude přidáno 20% dalších bonusových cyklů na celkových 40% bonusových cyklů.

WATCH: NetLeaders Prezident Richard Wright oznamuje nabídky

A další zajímavé zprávy přicházejí v pondělí 4. června. Pokud zvýšíte stávající licenci od 4. do 17. června, nebudete mít pouze 33% bonusových cyklů, budete mít možnost získat zvýšenou licenci na původní frekvenci.

Pokud jste koupili licenci rok nebo dokonce před několika měsíci, budete mít prospěch z mnohem nižší frekvence ve srovnání s dnešní úrovní. Nyní můžete zvýšit stávající licence a opět získat atraktivnější původní Frekvenci. Vraťte se zpět včas a znovu žte vzrušení z původní frekvence!

Opravdu doufáme, že přijmete tyto neuvěřitelné nabídky a vybudíte vzrušení před Das33, který se bude konat 30. června.

Kdokoli s licencí prezidenta se nemusí cítit opuštěn z této dohody. Můžete se podívat na velmi zvláštní novou dohodu, která se bude konat 18. června.

Pamatujte, že brzy budete moci využívat cykly k účasti na nabídkách Token Asset prostřednictvím platformy Das33. Cykly nabízejí větší užitečnost a udržují větší hodnotu při vývoji našeho ekosystému a využíváme tohoto období k maximalizaci možnosti získat co nejvíce cyklů.