NÁKUP přes GECO
Nákup Bitcoinu přes GECO a přeposlání do kabinetu NETLEADERS (pro nákup licence nebo GIFT KÓDu)

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Návod se zpracovává, je možno o něj napsat e-mailem, pokud informace zde dostupné nebudou postačovat pro zodpovězení vašich otázek

Nákup Bitcoinu přes GECO a přeposlání na kabinet NETLEADERS (na nákup licence nebo GIF KOD)

1. Po přihlášení do kanceláří kliknete vlevo na možnost My Balances.

2. Následně klikněte na možnost CASH OPTIONS.

3. Zvolíme možnost Pay In - Bitcoin. Napište nám:

3. Do kolonky Amount in zadejte částku v eurech, kterou chcete dobít vašich konto NETLEADERS. Kliknutím na SUBMIT REQUEST si vyžádáte od společnosti koordináty k platbě, které vám 
v průběhu 10 minut přijdou do emailu, který máte registrovaný v kanceláří NETLEADERS.

4. Jakmile obdržíte od společnosti e-mail, je třeba uvedenou částku v Bitcoin poslat
na Bitcoinovou peněženku, kterou máte také uvedenou v emailu. Pokud jste takový převod ještě nedělali, manuál na zrealizování viz. níže.

5. Přejdete na stránku https://sk.bitstock.com/. Bitcoin je možné koupit na prodaných místech GECO. Kliknutím na Prodejní místa GECO si na mapce najdete prodejnu ve vašem okolí.

6. V prvom rade je potrebné vystaviť si objednávku. Ak kliknite v časti KÚPIŤ BITCOIN na kolónku Hotovosť, tak vystavenú objednávku pôjdete zaplatiť priamo do predajne GECO a Bitcoiny
na Bitcoinovej peňaženke (vo vašej kancelárií NETLEADERS) sú v priebehu hodiny. Ak kliknete
na Online, tak objednávku uhradíte cez Internet Banking. Tu podotýkame, že platba cez Internet Banking môže trvať do 24 hodín.

7. Následně kliknutím na kalkulačku v kolonce Přibližně BTC zadáte částku v Bitcoin,
kterou jste obdrželi v e-mailu od společnosti NETLEADERS a zobrazí se vám na levé straně kolik to je EUR nebo naopak, že zadáte na levo částku v eurech a zobrazí se vám v pravo kolik to je Bitcoin. Kurz se mění, takže je třeba vystavit objednávku pár minut před uhrazením. Tím, že  je určený denní limit na nákup Bitcoin, tak víte za den na jednu Bitcoinovú peněženku koupit Bitcoin v částce od 100 EUR do 1000 EUR. Pokud chcete nakoupit Bitcoin za více než 1000 EUR, musíte ve své kanceláří znovu požádat o dobití přes Bitcoin a o novou Bitcoinovú peněženku.

8. Do kolonky zadáte číslo Bitcoinovej peněženky, které jste obdrželi v e-mailu od společnosti NETLEADERS.

9. Kontaktní e-mail je nepovinný, následně potvrdíte souhlas s obchodními podmínkami a také,
že registraci provádí reálná osoba, následně kliknete na možnost OBJEDNAT a vygenerovanou objednávku půjdete uhradit do prodejny GECO.

10. Po uhrazení objednávky, je třeba se přihlásit do vašemu kanceláří NETLEADERS a napsat
v angličtině do chatu okna, které máte v pravém dolním rohu, že jste Bitcoin (uvést částku) uhradili na konkrétní Bitcoinovú peněženku (také ji třeba uvést) a prosíte o jejich připsání.
Jakmile Vám tyto Bitcoin budou připsány, můžete vygenerovat GIFT kód.