NÁKUP přes GIFT CÓD
Nákup softwareové těžební licence přes dárkovou poukázku GIFT CODE

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Návod se zpracovává, vyžádejte si jej mailem, pokud zde poskytnuté informace nebudou postačující:

Platba přes dárkovou poukázku GIFT CODE

1. Po přihlášení do kanceláře NETLEADERS se nám zobrazily možnosti softwarových licencí
v hodnotě 100, 500, 2000, 5000, 12500 a 25000 EUR. Pokud máte vybranou softwarovou licenci, je třeba na ni kliknout a následně zvolit možnost CHOOSE. Jako příklad zvolíme softwarovou licenci v hodnotě 2000 EUR.

2. Potvrdíme souhlas s podmínkami, které jsme si přečetli a pokračujeme kliknutím na tlačítko PROCEED.

3. Pokud softwarovou licenci (v našem případě v hodnotě 2000 EUR) chcete zakoupit přes dárkový kód tvz. GIFT CODE, tak klikneme na možnost pokračovat v zaplacení CONTINUE TO Checkout, protože přes dárkový kód tvz. GIFT CODE se softwarová licence a licence ADVOCATE kupují zvlášť vygenerováním jedinečného kódu v kanceláří vašeho sponzora nebo partnera,
který Vám takový kód poslal.

4. Zobrazili se nám možnosti platby softwarové licence. V našem případě klikneme na dárkový kód tvz. GIFT CODE a zvolíme možnost CHOOSE.

5. Do kolonky Insert Gift Code je třeba zadat vygenerován jedinečný dárkový kód tvz. GIFT CODE pro danou softwarovou licenci (v našem případě v hodnotě 2000 EUR).

6. V kolonkách Other zadáme slovo GIFT a klepnutím na tlačítko PROCEED pokračujeme do vaší kanceláře, kde můžete vidět svou zakoupenou softwarovou licenci svítit v barvě.

7. Po zakoupení softwarové licence máme možnost zakoupit si licenci ADVOCATE za jednorázový  poplatek 45 EUR. Po zakoupení této licence ADVOCATE se stáváte samostatným, máte ve svém backoffice vzdělávací program, dostáváte aktuální informace, prezentace a víte budovat obchodní síť. Kliknutím na Continue si zakoupíme licenci ADVOCATE.

Svou zakoupenou softwarovou licenci s licencí ADVOCATE můžete vidět ve své kanceárií.

Napište nám: