PODSTATA
                                 Podstatným je Váš život, který je transformován i v penězích.                                                    Stejně jako intuitivně rozvíjíte a přirozeně bráníte hodnotu obsaženou ve svém fyzickém životě,                                              čiňte tak i s jeho hodnotou transformovanou do vašich peněz.                                                                  Současné peníze ( Kč, EUR, USD,...tzv. fiat měny ) nejsou vaše. Jsou banky.                                               Váš život v nich obsažený již nevlastníte a nemáte pod plnou kontrolou. Má jej banka.                     Fiat měny nenaplňují definici peněz, neuchovávají hodnotu. Deklasují ji inflací a tím likvidují naše životy.                               Váš život je palivem - pohonnou hmotou bank. Nedovolte jeho znehodnocení.                                                       Je zde možnost otočení trendu - zhodnotit a zvýšit hodnotu peněz.                                                        Zvýšit hodnotu, v nich obsaženého individuálního života každého z nás.                         Vezměte odpovědnost sami za sebe na sebe. Hledáme a našli jsme cesty jak. Zveme vás na ně.

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Více o tom, jak nepřijít o hodnotu jíž disponujete díky předešlým generacím, jak se zabezpečit
a vydělat peníze a následně jejich hodnotu a váš život v ní obsažený uchovat pro následné generace se dozvíte na našich přednáškách nebo si vše postupně nastudujete na tomto webu. Kontaktujte nás:

Nejsme anarchisté nebo hazardéři, právě naopak.
Používáme svoji zkušenost, vzdělanost a kreativitu, inspirujeme se ve svém okolí a jsme otevření. Jsme konstruktivně kritičtí a podařilo se nám bez destrukce současného nalézt budoucí. 

Jsou mezi námi špičkoví vědci světového významu, ekonomové, právníci, politici, soudci, umělci, lékaři, zedníci, řidiči, podnikatelé, zemědělci , ministři i bankovní úředníci, burzovní makléři, programátoři, investoři, maminky s dětmi, ...
Jsme lidé jdoucí s dobou, kteří pochopili, že nelze bránit evoluci a technologickým inovacím.
V tomto případě revolučnímu rozvoji blockchainové technologie.

Po shlédnutí videa se k nám nezapomeňte vrátit k prohlédnout dalšího a dočíst předkládané myšlenky na tomto webu. Omlouváme se, video je zatím jen s titulky od našich kolegů. 

Jedná se o zavedení univerzálního platidla na globální úrovni.
 Měnu důvěry, použitelnou kdekoliv na světě,

kde je možno realizovat bezhotovostní platbu skrze technologii NFC.
Znáte ji z používání VISA a MASTER CARD.
Nebudete při tom potřebovat banku, ani směnárnu. Vaše peníze nebudou podléhat inflaci, protože jejich počet je konečný. Tyto peníze jsou Vaše. Uloženy ve Vašem osobním digitálním hardwarovém trezoru ( velikosti malé klíčenky ) s násobně vyšší bezpečností, díky blockchainové technologii, než li současné peníze v bance.
S rozšířením a vznikajícím ekosystémem jejich využitelnosti poroste spolu s důvěrou v ně
i jejich hodnota ve vztahu k ostatním referenčním měnám i standardu drahých kovů - zlatu. 

Po absolvování našich přednášek anebo po důkladném porozumění věci se zaregistrujte zde: 
Návod jak je v sekci návody spolu s návody na zakoupení " těžební" sofwerové licence a dalšími.

Pro další informace aktuální informace přímo z NetLeaders klikněte níže:
Nezapomeňte se, po prohlídce následných materiálů vrátit.UPOZORNĚNÍ

V případě registrování se jinam, než li na některý z registračních linků uvedených
na těchto www se vám nebudeme mít kapacitu plně věnovat.
Náš registrační link je pod tlačítkem " netleaders.com/ref/QiiQNAME "  nahoře.