REGISTRACE
pro nové partnery

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Jak se zaregistrovat

1. Registrujeme se prostřednictvím registračního linku: https://netleaders.com/ref/QiiQNAME 
Registrační link 
se nachází v kanceláří partnera, který již je registrován v tomto systému
a Vás pozval. Každý partner má svůj jedinečný registrační link.
Váš sponzor zkopíruje tento link kliknutím na MY referral LINK, následně se odhlásí z kanceláře kliknutím v levém dolním rohu na tlačítko pro odhlášení LOG OUT.

2. Takto zkopírovaný registrační link pošlete novému zájemci o partnerství e-mailem  nebo si otevřete nové okno v prohlížeči (doporučujeme jít přes prohlížeč GOOGLE CHROME a následně otevřít anonymní okno), kam vložíte zkopírovaný link. Otevře se registrační formulář, kde si v první řadě musíte v kolonce Enter Sponzor username or Promo Code zkontrolovat uživatelské jméno vašeho sponzora: např. QiiQNAME 

3. Do kolonky Username napíšeme uživatelské jméno, které budeme v systému používat
a pod kterým se budeme přihlašovat. Doporučujeme založit si uživatelské jméno složené
z nějakého slova a čísla kvůli bezpečnosti.

4. Do kolonek Password a Confirm Password zvolíme přístupové heslo, kterémusí obsahovat minimálně 8 znaků. Kvůli bezpečnosti by heslo mělo obsahovat alespoň jeden velký znak, jeden malý znak a jednu číslici.

5. Do kolonky First Name vepíšeme naše křestní jméno, do kolonky Last Name naše příjmení,
do kolonky Email napíšeme aktivní e-mailový účet, ke ktermu máte přístup (doporučujeme kryptovaný e-mail GMAIL.COM) a v kolonce Cell Phone Number uvedeme naše telefonní číslo
v mezinárodním tvaru +420 ...

6. Následně vybereme zemi ze které pocházíme v kolonce Country.

7. Potvrdíme souhlas s právními podmínkami a ochranou soukromí, dále potvrdíme, že je nám více než 18 let a jako poslední potvrdíme, pokud chceme aby nám byly zasílány novinky a důležité informace.

8. Dokončíme registraci tlačítkem REGISTER.

9. Zobrazí se tabulka, kde si zkontrolujeme naše údaje z registrace. Pokud jsou správně, potvrdíme je kliknutím na čtvereček a následně klikneme na CONTINUE.

10. Následně jsme informováni, že je třeba se přihlásit do e-mailu, který jsme zadávali
při registraci, protože tam byl zaslán potvrzující link.

11. Po odkliknutí linku se stává registrace aktivní.

12. Pro přihlášení je třeba do kolonky Username napsat uživatelské jméno, které jste si zadávali při registraci spolu s heslem v kolonce Password a kliknout na možnost přihlášení LOG IN.

Návod od našich kolegů ze Slovenska - jak se registrovat a jak koupit licenci:

Napište nám: