ÚVAHY a PERSPEKTIVY
Vize, úvahy, předpoklady a z nich vyplývající závěry kolem DASCoinu, jeho rozvíjejícího se Ekosystému, který je základem Ekosystému DASC QiiQNAME

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  

Registrační link pro přímý vstup do projektu Ekosystém DASC QiiQNAME: 

Zdůrazňujeme, nic z uvedeného nelze nikterak garantovat,
berte uvedené pouze jako příklady!!!
Jde o příklady pro lepší pochopení celé problematiky.
Video níže, od našich kolegů, není zcela aktuální, ale pro představu a zorientování se postačí.

Na podkladě odborných studii vnímáme v QiiQNAME potenciál DASCoinu v průběhu, spíše konci, roku 2018 v hladině 3,27 EUR/DSC. Je to nejskeptičtější odborná prognóza s níž jsme byli seznámení. K dnešnímu dni se tato prognóza nenaplnila a ačkoliv fundamentální hodnota celého projektu je několika násobně výše, jeho tržní cena je na pouhých cca 0,02 EUR/DASC. Psáno 4.2.2019.

Těžbou - ražbou, lze podle efektivity a s ní rostoucí cenou "těžební " licence získat k dnešnímu dni - 1.4.2018 jeden DASCoin minimálně za cca 0,145 EUR/DSC.

Jednoduchým výpočtem, podílem předpokládané ceny a reálné ceny nákupu coinů lze odhadnou, nikoliv garantovat ekonomickou zajímavost projektu DASCoin.

Aktuální cena na vnitřní burze DASexchange je k dnešku - 1.4.2018, 16.15: 0,18 EUR/DSC

Pozn. 
V současné době je velice výhodné nakupovat DASC na burze.
Podle názoru QiiQNAME nejsou původní předpoklady nereálné, naopak vysoce pravděpodobné. Znovu podotýkáme, jde o privátní názor QiiQNAME.
Za své případná rozhodnutí nesete odpovědnost pouze Vy sami...

V současné době projekt DASCoin nabyl obrovských rozměrů. DASC lze nakupovat velmi perspektivní tokeny Start Up projektů. Projekt nabízí mnohé další příležitosti o nichž se dozvíte aktuálně na našich akcích. Zveme Vás.

Napište nám: