REAKCE NA SOUČASNÉ
                         V současném světe se děje mnohé, nikdy však nezapomínejme na skutečnou hodnotu, svůj jedinečný život

Přihlášením, registrací z tohoto webu, případně i jinou cestou, telefonicky, či osobně, udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR. Více informací viz. menu: Osobní údaje v sekci KONTAKT.  


Upozornění - registrujte se pouze pod některý
z linků na těchto www ( viz. příslušná přihlašovací tlačítka). V opačném případě bohužel nebudeme mít kapacitu se Vám zcela věnovat.
Děkujeme za pochopení 


Názor z emailové komunikace na paradoxní pokles ceny
po Barceloně v noci z 30.6 na 1.7. 2018

Dobrý den pane Xyyyyy,

ano aktuálně máte bohužel z pohledu nás, kteří jsme nakupovali s nadšením za 0,57, ještě větším za 0,26 atd. až 0,17 a Vašim nákupem za 0,15., známému jsem dokonce nakoupil za 0,12, pravdu.

Cena na trhu, na burzách, tedy tržní cena se radikálně propadla proti funkčnímu fundamentu
a užitkové a tedy užitečné hodnotě celého projektu, který je stejně funkční, v ledačems funkčnější a rozhodně perspektivnější, jak konkurenti typu BTC, Laitcoin, Ripple, Dasch, Ethererum,....
Jejich tržní ceny jsou v úrovni (krom Ripple) stovek, BTC tisíců dolarů.
My se "placatíme" kolem 0,10 EURO centů.

Pokud bych měl ještě někde nějakou korunu, rozhodně bych nakupoval.
Vše má svoji logiku a tento paradox rovněž. Subjektivně mám tyto teorie na vysvětlenou:
1. Laická veřejnost si DASC ještě nepovšimla
2. Odborná, zpravidla veřejnost, jež má nainvestováno do technologií mimo DASC si projektu DASC povšimla a dělá co může, aby jej alespoň přibrzdila, viz prudký pokles ceny během několika hodin ihned po vyhlášení realizace platby přes NFC technologii přímo prodejci,...
3. Projekt je, co se trhu DASC na burze týče velmi slabý. Nikdo nemá, podobně jako Vy nebo já
i ostatní, důvod prodávat, čekáme na nárůst během 1 - 3 let. Na trhu jsou pak malé objemy obchodů, které lze, co se ceny týče, poměrně malou kumulovanou sumou, atakovat a ovlivnit cenu jak nahoru, tak i dolů.
4. Pokud prodávají masivně naši lidé, je to dáno možností investovat do výpočetního výkonu, vyjádřeného cykly, které mají širší konvertibilitu a pravděpodobně i výtěžnost, s jistou mírou rizika -samozřejmě.
5. Nepochybně je i řada zklamaných, kteří od Barcelony očekávali prudký, masový nástup platebních karet, ten se nekoná, technologie se pouze testuje a běží ve zkušebním režimu,
pod kontrolou přísných regulátorů trhu ze světa FIAT měn, kteří si do svého rybníku jen se značnou nevolí pouští kryptoměnového, byť hybridního, ale přece jen kryptoměnového dravce DASC.
Na www.DASCoincz.com se budu pokoušet reagovat na současné dění v sekci BLOG, REAKCE NA SOUČASNÉ.
Závěrem:
1.Současnou situaci vidím jako jednu z posledních možností pro skvělý nákup. Je to obrovská příležitost
2. My, co jsme již nakoupili, rozhodně nepodlehněme panice, naše chvíle ještě nepřišla, stačí být trpělivý, případně něco dokoupit, je li za co.
3. Otevírají se další možnosti, slíbené funguje a skvěle, stačí rozvinout již funkční aplikace v praxi, fungují lépe jak u BTC v tržní hladině cca 6.000,- USD. I laici si toho zanedlouho povšimnou.

Úvaha:
Osobně uvažuji o tržním cenovém potenciálu DASC podle Ripple v hladině minimálně cca 0,80 EUR. Toto je pesimismus, do něhož se musím nutit.

Střízlivěji jsem ve svých prognózách v jednotkách až desítkách EUR v průběhu roku 2019.
V roce 2020 mě nepřekvapí hladina v úrovni kryptoměn, jež trh již nyní přijímá v úrovni stovek eur. DASC je podle nich konstruován a již nyní je předčí, protože v jedné měně - DASC zvládá to,
co specializované měny jen samostatně.

V následných letech, kdy si laičtí uživatelé masově uvědomí v praxi vyzkouší funkčnost DASC
a výhody oproti BTC, by mělo dojít k dvojímu efektu.
DASC bude stoupat k hladině BTC a BTC klesat k hladině tržní ceny DASC.

Rozpětí této korekce je cca od 0,10 do 6.000,- EUR.
Každý máme svoji představivost.
Přeji pěkný den,...


Po dnešní provozní výluce na DASWallet naleznete dlouho očekávané. Technologicky a fundamentálně je systém připraven k platebním transakcím z DASC do FIAT. Dnes je 29.62018

Ve vašich DASWallet se objevila nová ikonka, která tuto skutečnost dokladuje:

Účet AlliancePay

AlliancePay je vzrušující nové platební řešení, které bude využívat platby typu cryptointernet a umožní vám převést DasCoin na fiat, abyste mohli vynakládat hodnotu na různé zboží a služby po celém světě. V současné době je přístup ke službě AlliancePay omezen na určitý počet uživatelů, ale služba bude brzy dostupná všem, kteří mají účet DasWallet.Google překlad novinek v souvislosti se setkáním v BARCELONĚ k 30.6. 2018

Oznámení společnosti DasWallet, představující nový trh s produkty k prodeji

Oliver Brett | 18. června 2018 | Blog | 3 připomínky

Oznámení společnosti DasWallet, představující nový trh s produkty k prodeji

Ekosystém Das působí již dva roky a oslavujeme tuto příležitost, oznamujeme řadu vylepšení, abychom spustili novou fázi užitečnosti a velkého růstu. Titulky jsou následující:

WebWallet se stává společností DasWallet, která představuje nový trh s produkty a službami v prodeji

Každý držitel licence získá přístup k softwarovému systému Customer Relationship Management (CRM)

Aplikace DasNet pro transformaci vztahu mezi obchodem (našimi spolupracovníky) a komunitou (vy!)

Trvalé 12měsíční období pokračování možností využití, přičemž na palubu se objevuje více produktů

DASWALLET GOES LIVE

Jedním z nejzajímavějších vylepšení ekosystémů je zahájení nového systému digitální peněženky s názvem DasWallet. V rámci přípravy na integraci nových funkcí a funkčnosti se DasWallet uskutečnil 18. června v 12 hodin středoevropského času. Během příštích týdnů uvidíte zavedení vestavěného tržiště (kde si můžete zakoupit širokou škálu produktů a služby s DasCoinem) a globální věrnostní program založený na bloku (postavený na cyklech), mezi mnoha dalšími novými funkcemi. Od této chvíle se místo, kde se přihlásíte do své digitální peněženky, je www.daswallet.com. Podívejte se na to a připravte se na to, abyste v nadcházejících týdnech zažili zcela novou dimenzi funkčnosti! Důležité: Chcete-li získat přístup k aplikaci DasWallet, použijte stávající přihlašovací protokol WebWallet.

PRODUKTY PŘIDANÉ DO VŠECH EXISTUJÍCÍCH LICENCÍ

Vždy jsme mluvili o budování kapacit v rámci ekosystému. Během prvních dvou let jsme pracovali tvrdě na vybudování vynikající globální technologické sítě. Nyní síť dosáhla úrovně rozsahu a zralosti, díky čemuž můžeme nabídnout služby jiným podnikům - a to pro vás znamená prospěch. V důsledku toho jsme od 30. června dodáni konfiguraci tří nových produktů každému držiteli licence od počátku licenčního programu NetLeaders. První produkty využívají zdroje našeho ekosystému k vytváření softwarových systémů pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) světové úrovně pro vlastníky malých podniků a odborníky v oblasti prodeje. Tyto systémy CRM, známé jako Smart Business Tools, budou tvořit jádro nové nabídky licencí a poskytnou obrovskou hodnotu. Pokud jsou systémy CRM uváděny v maloobchodním prodeji, jak je navrženo, existuje potenciál každého držitele licence, aby si uvědomil až 299% nákladů na licenci! Další informace naleznete na webu NetLeaders. (Pozor: webový server NetLeaders v současné době prochází zásadními změnami, takže neustále kontrolujte aktualizace).

Snímek obrazovky z úplně nové, plně aktualizované webové stránky NetLeaders, která obsahuje některé speciálně navržené ilustrace

NOVÉ LICENCE UTILITY NETLEADERS - JAK JSOU PRACUJÍ

Jedná se pouze o první z řady produktů, které využijí zdroje našeho ekosystému k tomu, aby přinesli držitelům licencí NetLeaders hodnotu. Očekávejte, že do konce letošního roku budou přiloženy alespoň dva výrobky, které budou následovat příští rok! Všechny nové produkty přidané ke každé úrovni licence budou zpětně dostupné všem existujícím držitelům licence s danou úrovní licence - takže hodnota vaší původní licence bude nadále růst s tím, jak budou přidány nové produkty!

Každá licence NetLeaders bude stále zahrnovat Cykly - ale Cykly jsou nyní jako bonus při každém nákupu licence. Počínaje 2. července se objeví nová třída licencí (nazývaná licence NetLaders Utility). Zde je návod, jak bonus funguje s těmito novými licencemi: základní částka Cykly, která obdržíte s vaší licencí, bude pod ručním řízením, abyste mohli odeslat, převést nebo zpoplatnit, jak chcete, zatímco cykly, které obdržíte od jakýchkoli oprávněných inovací, budou automaticky odeslány do fronty ražení a vysekávání na DASC.

DASNET otevírá řadu obchodních nástrojů a více

Je čas posunout celý ekosystém na vyšší rychlost! Budeme i nadále přitahovat podnikatele, ale nyní požadujeme, aby tato celá skupina vášnivých vizionářů začala vytvářet vztahy s podniky po celém světě. A teď máte nástroje k tomu přesně! Nástroje pro inteligentní podnikání, které nyní přicházejí s licencemi NetLeaders, jsou dokonalým způsobem, jak poskytnout efektivní řešení pro podnikatele ve vaší oblasti. Každá firma potřebuje lepší práci se shromažďováním, kontrolou a využíváním dat, která vytváří s jejich podniky. CRM je klíčem k úspěchu!

Vzhledem k tomu, že budeme vytvářet vztahy s podniky na celém světě, tito spolupracovníci se dostanou do expozice aplikace DasNet, která se spustí později v tomto roce. Aplikace DasNet zdarma pro spotřebitele optimalizuje čas a peníze pro své uživatele v mnoha ohledech. Primární dynamika hry bude masivní převod peněz z tradiční reklamy a do spotřebitelských pobídek dostupných pouze prostřednictvím platformy DasNet. ČR


Jistě jeden z důvodů proč cena DASC poklesla,.... 

Generální ředitel společnosti DasCoin Michael Mathias zdůraznil význam Das33 pro budoucnost ekosystému a označil jej za "renesanci vývoje", která přetváří podnikání a přinese řadu zajímavých produktů a služeb na trh.

Projekt Das33 bude zahájen v Barceloně dne 30. června, přičemž pět firem předloží své projekty advokátům společnosti NetLeaders, kteří pak budou moci využívat cykly na podporu projektů, které je zajímají.

Když jsme se vyjádřili na semináři NetLaders Weekly Webinar s Johnem Pretou a Davem Courvoisierem, Michael řekl: "Máme neuvěřitelnou zpětnou vazbu od mnoha firem, které se odvádějí na naší platformě, a stále slyšíme, že náš obchodní model je lepší a to je hlavně kvůli tomu, jak využíváme silné stránky naší komunity. "

Klikněte na tlačítko přehrávání na výše uvedeném obrázku nebo zde a podívejte se na webový seminář Michaela

Michael pak obrátil svou pozornost na to, co označil za "vážnou situaci", v níž se podílel generální ředitel společnosti ZelaaCoin Sahil Arora, který předvedl představení o bankomatech na Londýnském startu společnosti DasCoin na veřejných burzách.

DasCoin ukončil všechny vztahy se Sahilem Arorou a ZelaaCoinem kvůli četným zkreslením Sahila a opakovanému neplnění slibů, které učinil.

Michael následně zdůraznil, jak má systém Das33 propracovaný filtrační systém, který pomáhá bojovat proti chybným výkladům a podvodům.

Upozornění: Pokud jste zakoupili bankomat od společnosti Sahil Arora, kontaktujte podporu@netleaders.com. Budeme vždy oznamovat oficiálně přihlášené spolupracovníky, jakmile dokončíme due diligence a budeme s nimi připraveni spolupracovat.


Nedokonalý, ale aktuální překlad z LONDÝNA

Oliver Brett ' 28. dubna 2018 ' 

DasCoin: Veřejná výměna začala v centru epického týdne v Londýně

Stovky advokátů NetLeaders se zúčastnily společně s mnoha dalšími, protože DasCoin dokončil úspěšný start na veřejných burzách na památné události v londýnské O2 aréně v pátek.

EUBX, BTC Alpha a CoinFalcon začaly obchodovat s DasCoin a můžete si přečíst další informace o technických charakteristikách těchto výměn na dřívějším blogu hostovaném
na stránkách DasCoin.

Michael Mathias, generální ředitel společnosti DasCoin, je přesvědčen, že zápis DasCoinu
na veřejných burzách je "důkazem zájmu o náš jedinečný model řešení bloků"
. Michael dodal: "Splňili jsme slib, odvedli velké množství práce DasCoinu a nadále stavíme na základ startu našeho vlastního bloku z března loňského roku.

"Jsme potěšeni, že spolupracujeme s třemi burzami, některými zavedenými a jinými novými inovačními účastníky trhu, když pokračujeme touto cestou. Těšíme se na to, že přinášíme mnohem více, protože pokračujeme v rozšiřování našeho aliančního bloku. "

GeorgeSakrevich, ředitel WebWallet, měl tu čest oznamit výměny. Zdůraznil význam samoregulace v sektoru kryptografických měn. Je to aspekt, který DasCoin bere velmi vážně.

George řekl: "Musíme věnovat pozornost samoregulaci. Spojené království a Japonsko udělaly velké kroky. Hledejte partnerství. Mnoho velkých společností si uvědomilo, že to nemohou dělat samy. Ve Švýcarsku, Austrálii, na Maltě i na dalších místech, existuje regulační bitva doslova po celém světě. "

Jeden z hostujících řečníků byl Annemieke Dierkes z BitShares Blockchain Foundation.
Řekla, že tři z top 10 blokových řetězců na světě jsou postaveny na technologii Graphene dodávané firmou BitShares a DasCoin také používá Graphene. "
Je to nezbytná součást blokových komunit," řekla.

Mezi další inovace odhalené v DasCoin patří :

Vývoj peněz

Nová technická Bílá kniha, která poskytuje podrobnější informace o technologii DasCoin

Generální ředitelé deseti nových partnerů pro spolupráci byli představeni publiku

Das33 - nová platforma navržená tak, aby představovala čerstvé ekosystémové partnery

Terry O'Hearn, výkonný předseda společnosti DasFinancial, představil Das33.
Řekl: "V našem systému bude 33 uzlů. Das33 vytvoří lepší standard: informační stránku popisující technologii a standardy, které budou řídit naši nabídku Token Asset. "

DasCoin: Vývoj peněz - událost, při níž mince narazila na burzy - byla centrem tří neuvěřitelných dnů pro mnoho advokátů NetLeaders v Londýně.

Ve čtvrtek uspořádal Blockchain24-7 seminář Blockchain London, který sponzoroval DasCoin. Rozmanitá škála odborníků na šifrovací prostředky se setkala, aby zapojila publikum do několika inspirujících projevů.

Bob McDowall, zvláštní poradce společnosti Cardano, otevřel seminář a řekl, že výzvy, které představuje blokáda - "konkurence, integrity, interoperability, rychlosti a rozsahu, pobídky"
by byly "jen některými tématy pro diskusi dnes večer".

John Enevoldson z Ocean Protocol shrnul rozsah blokády, když řekl: "Co je superpower bloku? Přimět lidi, aby dělali věci tak, že jsou odměněni žetony. Lidé si tak nemusí vzájemně důvěřovat, ale všichni mohou spolupracovat na společném cíli. "

Na scéně byl další Dustin Byington. Prezident Wanchain řekl: "Internet byl se rozrostl
z proprietárních sítí přesně stejně jako blockchain. Propojil všechny připojené sítě. Internet magicky vzkvétal. Dnešní internet je výsledkem propojení těchto uzavřených sítí. Proč byste měli být omezeni na jednu blokovou skupinu? Proč nemít prospěch ze všech bloků.

"Chceme umožnit, aby aplikace fungovaly v různých blokových řetězcích. Vytváříme ekosystém, aby měli lidé přístup k různým technologiím. A chceme vytvořit internet k bloku. To je to, co děláme. Připojte ty dvě obří sítě. "

Anil Kumar z 2ClickCrypto, uživatelsky přívětivá šifrovací ústředna, která má v září spustit prostřednictvím ICO, uvedla: "Jako obchodníci jsme nadšeni, že DasCoin zítra zahajuje na veřejných burzách."

V sobotu proběhla globální konference NetLeaders v Battersea Evolution. Advokáti měli stále dostatek energie, aby si mohli vychutnat důležitý trénink, a byly sděleny detaily z této události ve vhodném čase.

Tolik pro tuto chvíli z Londýna.

Google brojí proti bitcoinu a spol. Zakáže reklamy na kryptoměny

14. března 2018 9:41 

Americká internetová společnost Google zakáže na svých webových stránkách reklamu 
na kryptoměny a další neregulované či spekulativní finanční produkty. Firma o tom informovala
v rámci aktualizace svých pravidel pro reklamu.

(ilustrační snímek) ' foto: Reuters

"Zvyšování kvality reklamy na internetu zůstane naší nejvyšší prioritou," uvedla společnost. Upozornila, že v loňském roce odstranila 3,2 miliardy reklam, které porušovaly její pravidla. To představuje téměř dvojnásobek ve srovnání s rokem 2016, píše agentura Reuters.

"Je to více než stovka špatných reklam za sekundu. Znamená to, že jsme schopni zablokovat většinu špatných reklam dříve, než ovlivní lidi," tvrdí manažer Googlu Scott Spencer, jenž má na starosti reklamu. Firma podle něj zablokovala například 79 milionů reklam, které se snažily přilákat uživatele na stránky se škodlivým softwarem.

Zákaz reklamy na kryptoměny, jako je například bitcoin, vstoupí v platnost v červnu. Bude se týkat rovněž reklamy na související aktivity, například na burzy pro obchodování s kryptoměnami, napsala agentura DPA.

Zákaz reklamy na finanční produkty a služby související s kryptoměnami již v lednu ohlásila také internetová společnost Facebook.

Autor: ČTK

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/google-kryptomeny-bitcoin-reklama-zakaz-ffk-/eko-zahranicni.aspx?c=A180314_093518_eko-zahranicni_PAS

Tento text zapsal před svou smrtí Steve Jobs,

jeden z nejbohatších mužů této planety, zakladatel počítačové firmy APPLE, jeho jmění je odhadnuto na 8,3 miliardy dolarů.
Zemřel na rakovinu slinivky ve svých 56 letech.


Došel jsem až na vrchol úspěchu ve světě byznysu. V očích druhých je můj život nejspíš ztělesněním úspěchu. Nicméně mimo práce mám jen málo radosti. Na konci je bohatství jen aspektem života, kterému jsem přivykl. Když teď ležím na nemocniční posteli a promítám si celý svůj život, uvědomil jsem si, že všechno to uznání a bohatství, na kterém jsem si tolik zakládal, zbledlo a ztratilo význam tváří v tvář blížící se smrti.

Ve tmě se dívám na zelená světla strojů, které mě udržují při životě a slyším jejich mechanické bzučení. Cítím, jak se blíží dech boha smrti. Teď už vím, že když nakumulujeme dostatečné bohatství, aby nám vydrželo po zbytek života, měli bychom usilovat i o něco dalšího, co s bohatstvím nesouvisí. Mělo by to být něco mnohem důležitějšího: možná vztahy, nebo umění, snad sen z mládí... Bezuzdné následování bohatství nás promění v pokřivené bytosti, jako jsem já. Bůh nám dal smysly a možnost cítit lásku v srdci každého, ne iluzi, kterou přináší bohatství. Bohatství, jež jsem vyhrál v mém životě si nemůžu vzít s sebou. Mohu si odnést jen vzpomínky vysrážené láskou. To je skutečné bohatství, které vás bude následovat, doprovázet a dodávat vám světlo a sílu k tomu jít dál. Láska může cestovat tisíce mil. Život nemá žádné omezení. Jděte tam, kam chcete jít. Dosáhněte výšin, kterých chcete dosáhnout. Je to všechno ve vašem srdci a ve vašich rukou. Jaká postel je nejdražší na světě? Nemocniční postel.

Můžete zaměstnat někoho, kdo bude řídit vaše auto, někoho kdo pro vás bude vydělávat peníze, ale nikdy nemůžete najmout někoho, kdo by za vás nesl vaši nemoc. Ztracené materiální věci lze nalézt. Ale je tu jedna věc, která nemůže být nikdy nalezena v případě ztráty - život. Když jede člověk na operační sál, uvědomí si, že existuje jedna kniha, kterou má ještě dočíst - Kniha zdravého života. Bez ohledu na stadium života, v němž se nacházíte, budete každý jednou čelit dnu, kdy se opona zatáhne. Ochraňujte lásku k vaší rodině, lásku k svému partnerovi, lásku vůči svým přátelům ... Mějte rádi sami sebe a s láskou opatrujte ostatní.
                                                                                                                                                Steve Jobs

Po prudkém poklesu cen veškerých kryptoměn a šokujícím propadu ceny DASCoinu z 0,52 na 0,18 EUR/DSC, se nechá očekávat panika a masivní výprodej obrovského množství DASCoinů, které vlastní poměrně malý počet osob, jež si nakoupili DASCoiny za efektivní těžební licence v 1.Q 2017.
Neanalyzovali jsme, ani jsme neověřovali minimální těžební cenu, ale...

DASCoin se prudce propadl z 0,52 na 0,18 EUR/DSC
pravděpodobně v souvislosti s uvolněním regulačních mechanismů ze strany jeho provozovatelů a v souvislosti s testováním možností regulace, jejího vypnutí a jejích dopadů na udržení hodnoty ještě před vstupem na veřejnou burzu.

Jde o fenomén, na nějž upozorňoval v pořadu @On line na ČT 24 profesor VŠ...

Co se děje v rozbouřeném světě kryptoměn:

Pokud vás cokoliv zaujalo, napište nám: